Looduskivist lillepott

Merquine sarja massiivsed lillepotid teie avalikes ruumides on kui luksuslik visiitkaart, mis ei jäta külmaks ühtegi külalist.Suuresti käsitööna valminud lillepotte võib kasutada nii sise- kui ka välistingimustes. Merquine lillepotte on saadaval kolmes erinevas mõõdus ja neid saab kasutada nii ümbris – kui ka istutuspotina.

KÜSI PAKKUMIST

Looduskivist lillepostament

Juba sajandite vanust Rooma või Kreeka ajalugu uurides näeme, et suured ja uhked ilutaimed olid asetatud enamasti kivist postamendile. Tänapäevalgi on ilutaimede esiletõstmiseks levinuim viis asetada need postamendile. Kivist raske postament on parim ese millega toataimede ilu esile tõsta. Teineteise ilu rõhutades jõuavad ilutaimed ja Merquine postamendid alati suurepärase tulemuseni. Mõeldud kasutamiseks sisetingimustes.

KÜSI PAKKUMIST

Maakivist teeküünlaalused, trioset

Unikaalsed ja kordumatud mustrid. Kolmene set koosneb ränd- ehk maakividest, mis on peitunud meie Eestimaa põues aastatuhandeid. Rändkivid on käsitsi korjatud, välja valitud ja töödeldud, et Teie interjööri romantilist ja luksuslikku õhkkonda luua. Trioset´e on kasutatud hulgaliselt ka ärikingitustena. Võite kindlad olla, et omate kordumatuid eksemplare. Teeküünla-alused sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

KÜSI PAKKUMIST

Mööbel

Koostöös parimate puidutisleritaga oleme loonud mööblisarja, mille idee tekkis soovist siduda väärispuitu ja eksklusiivset looduskivi.

Käsitööna valminud antiikses stiilis mööbliesemed loovad Teie interjööri külluslikku luksust ja eripära.

Nende toodete välimust saab vastavalt Teie soovile muuta, vahetades puidu või kivi tooni.

Võtke meiega julgesti ühendust ja leiame parima lahenduse Teie interjööri.

KÜSI PAKKUMIST

SAADA MEILE HINNAPÄRING


Vali toode

Vali materjalNimi / Ettevõte *

E-post *

Telefon

Lisainfo

Tarne
Tulen ise järgiSoovin transporti

Tarneaeg ettemaksu laekumisest 2 nädalat.