Modernsed kvarts materjalid on naturaalsete mineraalide ja kaasaegse tehnoloogia kooslus. Loodud, et pakkuda Teile sära ja hiilgust loodusliku materjaliga millele on tehnoloogiliselt lisatud vastupidavust. See aitab rahuldada Teie kõrgeimaidki nõudmisi. Salakavalate täppidega tumehallidest, puhaste kaasaegsete valgeteni, Selles ei ole anomaaliaid ega defekte, ainult uimastav kvartsi ilu. Samal ajal kui ühed sisustajad otsivad matte pindu minimaalsete muutuste ja variatsiooniga, on teised vapralt riskimas sisekujunduse piiridega. Sädelevast punasest rubiinist Sahara kristallini, need toonid ei luba sul silmi mujale keerata.

peened_ja_sadelevad_kvartsidStarlight Ruby

Kui sul on käsil kaasaegse interjööri disainimine, on muidugi lihtsam valida neutraalseid, klassikalisi heledaid toone. Aga kui vaigistatud toonid sind ei paelu ja turvalisus ei ole sinu stiil, siis võid arvestada, et peeglikildudega silmatorkav punane jume sinu ruumides on tõeline pilgupüüdja. Isuäratav, julge valik, Särav punane kvarts on oma nimest suurem. Valgust juues ja seda tagasi paisates on karmiinpunane rubiin võimas sisustus-aksessuaar.Suurepärane valik mis garanteerib mõju. Poleeritud helkivast rubiinist saab toota näiteks lillepotte, lillepostamente, köögi ja vannitoa tasapindu, aknalaudu jpm

 starlight-whiteStarlight White

Valge on eriti populaarne värvivalik kaasaegses sisekujunduses mis tekitab puhta, karge ja õhulise tunde. Kas omad särav-valgeid lillepotte, või helkiv-valget köögi tasapinda, valge värv väljendab värskust ja viisakust. Kui sisekujundajal on puudu veel see väike ´´miski´´, siis ta lisab veidi valget ja ideaalsus ongi saavutatud. Sätendaval valgel kvartsil tuleneb see vaimustav sära peegli- ja jäätükkide segust. Ideaalne valik ruumidesse kus ihaldatakse särava elegantsuse puudutust. Lumivalge taust ja klaasjad tähnid on kui talvine jäätunud pinnaga veekogu. Valge kvarts annab imeilusa kuma sinu kööki, vannituppa või mistahes avalikku ruumi, see toon justkui ärataks ruumid ellu. See imeilus kvarts on parim valik elu- ja äri hoonetesse pinnakattena või aksessuaarina.

starlight-blackStarlight Black

Tähelepanu haarav julge must kvarts toob esile kõrgetasemelise välimuse mis võtab sõnatuks ka kõige nõudlikuma maitsemeelega kriitiku. Segades peenelt, neutraalseid ja kirkaid toone ühtlaselt, pakub Starlight Black silmatorkavat kontrasti mis lisab massiivsust ja põnevust igasse ruumi. Särav must kvarts oma hiilgavate tähnidega on kui tähesadu öises taevas. Selle materjaliga antakse Teie kinnisvarale tohutu lisaväärtus. Sobitub hästi erinevatesse hoonetesse, stiilidesse ja nõudmistesse.

crystal-saharaCrystal Sahara

Soe, Sind magnetina ligitõmbav valik, mis sobib hästi klassikalise maitsega. Selle jume särab kaunilt ja vihjab salakavalalt kuldsele päevitusele. Sobib ideaalselt ühildada puiduga, vasega või sepistega. Heledate ja tumedate päevituspruunide tähnidega Crystal Sahara kvarts jääb igavesti elegantseks. Modernsele meelele proovitud ja tõestatud valik. Crystal Sahara on pimestav, kuldne ja kreemjas kvarts, milles säravad ka hallikad ja värvitud tähnid. See oivaline materjal esindab peenelt ja delikaatselt maiseid toone. Võrdselt ilus nii pinnakattena kui ka sisustusaksessuaarina.

Kas eelistate pehmet valget, kärtspunast või värsket tooni, nendes sädelevates materjalides on midagi tõelist ja erilist. Grandecor OÜ abiga leiate endale kindlasti sobivas värvi- ja toonivalikus materjali, millest toodame Teile köögi- ja vannitoa tasapinnad, aknalauad, trepiastmed, lillepotid või lillepostamendid!