Rita Uukkivi

Uue maja sisustamisel otsisin kabinetti elegantset lillepostamenti. Otsingu tulemusena leidsin Grandecor OÜ, kelle sortimendis ilusad kivipostamendid. Tellitud toode toimetati kiiresti ka kohale. Lillepostamendist alanud koostöö jätkus köögitasapindade tellimisega. Kuigi jõuludeni oli aega ainult veidi üle nädala sai töö tehtud ja tulemus ideaalne. Tasapinnad sobisid kohale nagu valatud. Kuna Grandecor ettevõtet veavad kompetentsed ja kliendisõbralikud inimesed on tellijal vaja ainult teada mida ta tahab ja nemad teevad sulle lõpplahenduse, millega saab aastaid rahul olla.

Marika Korolev

Minu kogemus oli väga positiivne, tellisin kahele köögile töötasapinnad.
Väga meeldis,et sain planeerida tööde teostamise aja pikalt ette, vastavalt
köögikappide saabumisele ning peale mõõdistamist teostati töö nädalaga.
Peeti kinni kõigist lubatud aegadest ja kokkulepetest mis polegi tänasel
päeval nii tavaline Kõik lõiked olid täpselt ja korrektselt vormistatud,
sain ka häid nõuandeid hoolduse osas. Loodan edaspidiselegi koostööle.

Rene Treifeldt

“Kuulsime Grandecor OÜ-st koostööpartneritelt. Vajasime oma uude kohvikusse teeninduseletile kivitasapindu. Saime vajalikud nõuanded, milline kivipind meie teenindusletile kõige paremni sobib. Tooni valisid sisekujundajad,materjali soovitas Grandecor.Tellisime tasapinnad koos mõõdistuse ja paigaldusega ning tarneaja suhtes oldi meiega väga paindlikud. Tasapinnad olid paigaldatud täpselt ja korrektselt. Oleme tööga väga rahul, ning julgeme soovitada Grandecori ka meie sõpradele.”

Harri Jõesar

“Soovisin saada kivist aknalaudu ning küsisin pakkumise lisaks suurematele tegijatele ka Grandecor OÜ´lt. Grandecori pakkumises oli hind ja kvalitetet parimas suhtes, seega tellisin töö neilt. Töö oli spetsiifiline ja täpsust nõudev, andsin oma joonised, mille järgi aknalauad valmistati ja paigaldati. Töö valmis kiirelt ning tulemus oli täpne ja ilus. Jäin tehtuga igati rahule ning julgen seda ettevõtet ka teistele soovitada.”