Looduskivist peetakse kõrgelt lugu ehitusmaterjalide valdkonnas, kuna see õhkab stabiilsust, väärikust ja unikaalsust. Selle lai värvivalik, erinevad mustrid ja tekstuurid on kordumatud ja visuaalselt ilusad. Kuna see pärineb maapõuest ja on 100% looduslik, siis on see valik meile loomupärane.

Loovus:

Loodusliku kivi mitmekesisus ja potensiaal julgustavad sind ületama sisekujunduse piire. Sa võid kiviga luua esteetilisi emotsioone, ära hoia end tagasi, ava oma meeled ja lase Ideedel voolata. Sind aitavad tema mustrid, värvid, vastupidavus ja paljud teised tegurid. See on midagi mida ei saa paljundada laboris või valmistada toorainest.

vaartusVäärtus:

Selle pikaealisus, lihtne hooldus, püsivus ja stabiilsus teenivad alginvesteeringu peagi tagasi. Tänu kiiresti arenenud kaevandamise ja töötlemise tehnoloogiatele, kommunikatsioonilahendustele ja konkurentsile on kivimite hinnad hetkel madalamad kui kunagi varem.

Vastupidavus:

Moh´si astmikul omab graniit uhkelt 7ndat kohta. Kõige kõrgemal, ehk 10´dal kohal asub teemant. Graniit on kõrge kuuma, külma ja niiskuse taluvusega. Graniiti arvatakse keskmiselt 4 miljardi aasta vanuseks, seega seal ei olegi midagi imestada et see nii vastupidav materjal on.

 

Kui nüüd arvesse võtta loodusliku kivi ilu, unikaalsust, rohelist mõtteviisi ja et kivikasutus on üha tõusev trend, siis ei tohiks enam otsustamisel probleeme tekkida. Kui Teil on veel küsimusi, siis võtke julgesti ühendust Grandecor OÜ klienditeenindajaga.

 

1920x tootepildid1