Oleme siia väljatoonud klientide poolt korduma kippuvaid küsimusi.

“1. Millist materjali kasutada köögitasapinnana? Graniit, Marmor, Kvarts?”

Köögitasapinnaks sobivad kõige paremini graniit ja kvarts. Marmori kasutusala on pigem vannitoas või kamina detailidena.

Kvarts on loodud köögitasapinnaks, ja oma erlilisele tihedusele ja pinnakattele on see materjal täielikult kaitstud plekkide ja kriimude eest.

Graniidi kvaliteet sõltub paljugi selle toonist. Heledamad graniidid võivad imada endasse plekke, mida on hiljem keeruline või koguni võimatu eemaldada. Seevastu tumeda graniidi struktuur on tihedam ja see ei ima endasse vedelikke või rasvu. Kriimuvabad on aga kõik graniidid sõltumata toonist.

Erinevates riikides kasutatakse köögitasapinnana ka marmorit, kuid see ei ole siiski hea lahendus. Marmor on eelmainitud kividest kõige poorsem ning selle tõttu on selle pind üpris haavatav.

"2. Kui pikk on teie tarneaeg?"

Meie tarneaeg köögitasapindadele on 2 nädalat, kuid tavaliselt teeme töö valmis nädalaga. Kui Teie köögimööbli paigaldus on näiteks alles kolme kuu pärast, siis soovitame ikkagi kohe ühendust võtta. Siis on piisavalt aega tegeleda ettevalmistustega  ja vajadusel jõuame tellida ka eksklusiivsemaid kive.

Samas kui Teil on vaja köögitasapinnad saada paika kiiremini kui seitsme päevaga, siis operatiivse tegutsemise puhul suudame tarneaega veelgi lühendada.

“3. Mis erinevus on 20 mm ja 30 mm paksustel materjalidel?”

20mm ja 30mm paksuste materjalide erinevus on suuresti siiski ainult väljanägemises. Omadused on samad mõlemal juhul. Need on standard paksused.

Kui Teil on soov lasta paigaldada enda kööki veelgi paksemat kivi, siis saab tellida ka 40mm paksust materjali ja esiserva eerungisse liimimise tulemusel võime pakkuda tasapindu ka 100 mm paksusena.

“4. Kus on võimalik näidiseid näha?”

Kui meie mõõdistaja tuleb Teie tellimust mõõdistama,  saab samal ajal vaadata ka näidiseid ja lõplik otsus langetada. Kui tekib vajadus eelnevalt siiski näidiseid näha, siis saame ka selles kokkuleppele.

“5. Kas on võimalik tellida sellist kivi, mida Teie kodulehel näidatud ei ole?”

Kui Teil on oma kindel soov ja antud kivimi pilti meie kodulehel ei ole, siis sellest olenemata küsige julgesti infot saadavuse kohta.
Maailmas on sadu ja sadu erineva tooni ja struktuuriga kive.

Neist enamusi saame tellida Itaalia kesklaost.